„Liverpool“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Premier“ lygoje prieš „Watford“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo užfiksuota kol kas didžiausia šio sezono staigmena. 28-ajame ture žlugo „Liverpool“ komandos viltys sezoną baigti taip ir nepralaimėjus.

Jurgeno Kloppo kariauną netikėtai ir dar triuškinančiu rezultatu 3:0 nubaudė priešpaskutinėje vietoje žygiavusi „Watford“ ekipa. Ismailo Sarro šou antrajame kėlinyje nulėmė pirmąją „raudonųjų“ nesėkmė šiame sezone.

Tai reiškia, kad Londono „Arsenal“ klubo rekordas taip ir liks nepajudintas – „kanonieriai“ vieninteliai Anglijos „Premier“ lygoje 2003-04 m. sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

„Liverpool“ iki rungtynių su „Watford“ Anglijos pirmenybėse buvo iškovojęs 18 pergalių iš eilės, o pralaimėjimo nebuvo patyręs nuo praėjusių metų sausio mėnesio. Iš viso be pralaimėjimo skonio „raudonieji“ nužygiavo 44 rungtynes.

„Liverpool“ ekipos skriaudikas – I. Sarras – svečius pradėjo bausti antrojo kėlinio pradžioje. Pirmąjį savo įvartį senegalietis sužvejojo 54-ąją minutę, o pranašumą padidino 60-ąją minutę, kai jį pramiegojo kairysis „Liverpool“ gynybos kraštas.

„Raudonieji“ dar turėjo pakankamai laiko atsitiesti, tačiau jų visos viltis žlugo su Trento Alexanderio-Arnoldo klaida. Anglas neatidžiai atidavė perdavimą Alissono link, I. Sarras jį užvaldė ir atidavė perdavimą Troy'ui Deeney, kuris nukreipė kamuolį į be vartininko paliktus „Liverpool“ vartus. Rezultatas tapo 3:0 ir Liverpulio ekipa jau nebeturėjo jokio atsakymo.

„Watford“ po sensacingos pergalės iš 19-os pozicijos šoktelėjo į 17-ąją vietą.