„Liverpool“ pranoko „Man Utd“

Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos intriguojančios 23-ojo turo rungtynės.

„Anfield“ stadione susitiko du nesutaikomi varžovai – „Manchester United“ su „Liverpool“. Progas į kairę ir į dešinę švaistęs „Liverpool' paliko intrigą iki pat rungtynių pabaigos, tačiau svečiai iš Mančesterio vis tiek turėjo susitaikyti su nesėkme.

Po šio pasirodymo „Liverpool“ pratęsė pergalių seriją iki 13 rungtynių. Paskutinį kartą „raudonieji“ taškus prarado rudenį, kai sužaidė lygiosiomis su tuo pačiu „Man Utd“ klubu.

Rungtynės prasidėjo aktyviu „Man Utd“ komandos žaidimu, tačiau kiek netrukus „Liverpool“ susitvarkė su varžovų spaudimu ir perėmė kontrolę į savo rankas.

14-ąją minutę „Anfield“ stadionas išvydo pirmąjį įvartį – po kampinio smūgiu galva šansų Davidui De Gea nepaliko Virgilas van Dijkas.

„Liverpool“ per pirmąjį kėlinį galėjo įmušti dar bent kelis įvarčius, tačiau svečius gelbėjo tiek VAR, tiek kelių centimetrų nuošalė.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ žaidė kur kas aktyviau puolime ir turėjo ne vieną gerą progą išlyginti rezultatą. Iš pradžių kamuolio, skriejusio netoli vartų linijos, nepasiekė Andreasas Pereira, o vėliau iš dėkingos situacijos netiksliai smūgiavo Anthony Martialis.

„Liverpool“ mažiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau tai jiems netrukdė susikurti pavojingų progų – arčiausiai antrojo įvarčio buvo Jordanas Hendersonas, kai po jo smūgio kamuolys skriejo į virpstą.

Rungtynių pabaigoje „Man Utd“ pabandė „užgulti“ šeimininkų vartus, tačiau bandymai nuėjo veltui, kai 93-ąją minutę Mohamedas Salah liko be priežiūros ir spurtu per pusę aikštės padėjo galutinį tašką dvikovoje.

„Liverpool“ po eilinės pergalės nuo artimiausių persekiotojų pabėgo iki 16 taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts