M.Pochettino atskleidė, kur norėtų tęsti savo karjerą

Mauricio Pochettino pasirodė tiesioginiame eteryje ir užsiminė apie savo tolimesnius karjeros tikslus.

Sezono pradžioje iš Londono "Tottenham" klubo atleistas argentinietis prisijungė prie "La Liga" ekspertų komandos. M. Pochettino, bendraudamas su kolegomis, Ispanijos ir Anglijos pirmenybes įvardijo geriausiomis pasaulyje.

"Dabar, kai turiu nemažai laiko, stengiuosi pažiūrėti kuo įmanoma daugiau futbolo ir pabūti su šeima", – atskleidė strategas.

"Man, kaip argentinečiui, "La Liga" pirmenybės visada buvo artimos. Manau, kad man šiek tiek pasisekė, jog galėjau savo trenerio karjerą pradėti nuo "Espanyol" klubo, o vėliau atvykti į "Premier" lygą ir pažinti naują kultūrą.

Šiandien neabejotinai esu geresnė ir didesnį žinių bagažą turinti asmenybė. Sakoma, kad futbolas gimė Anglijoje, tačiau Ispanija taip pat turi puikią lygą ir nuostabius strategus.

Aš, kaip ir kiekvienas treneris, visada stengiuosi atsidurti kuo įmanoma geresnėje vietoje. Manau, kad Anglija ir Ispanija turi dvi geriausias lygas pasaulyje", – pridūrė M. Pochettino.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts