„Manchester United“ atleido vyriausiąjį trenerį

„Manchester United“ klubo vadovybės kantrybė po eilinio pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygoje baigėsi. Klubas oficialiai išplatino pranešimą, kad Ole Gunnaras Solskjaeras palieka „raudonųjų velnių“ trenerio postą.

Pranešama, kad kol kas klubui laikinai vadovaus kitas buvęs „Manchester United“ futbolininkas iki šiol asistentu dirbęs Michaelas Carrickas. Teigiama, kad Michaelas Carrickas vadovaus klubui iki tol, kol bus surastas laikinas strategas, kuris treniruos komandą iki sezono pabaigos, o po to bus ieškomas ilgalaikis strategas.

Ole Gunnaras Solskjaeras „Manchester United“ klubui vadovauja nuo 2018 metų, kai pakeitė tuo metu atleistą Jose Mourinho. Norvegas, kaip futbolininkas „Man Utd“ klube rungtyniavo 1996-2007 m. ir per savo karjerą su klubu iškovojo ne vieną titulą.

Šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje „Manchetser United“ rikiuojasi septintojoje pozicijoje ir per paskutiniuosius septynis susitikimus iškovojo vos vieną pergalę. Tuo tarpu UEFA Čempionų lygoje klubas su dviem pergalėmis, vienu pralaimėjimu ir vieneriomis lygiosiomis F grupėje rikiuojasi pirmojoje pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts