Marijampolės „Sūduva“ vėl aplenkė Vilniaus „Žalgirį“

Marijampolė vėl grįžo į A Lygos lentelės viršūnę

Atkelto turo rungtynes trečiadienio vakarą žaidę vieni Lietuvos futbolo A Lygos favoritų Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pasiekė užtikrintą pergalę prieš į lyderių trejetuką nusiteikusį Kauno „Žalgirį“. Suvalkiečiai namuose triumfavo „sausu“ rezultatu 2:0 (1:0).

Jau pirmajame kėlinyje suvalkiečiai dominavo aikštėje ir sukūrė keletą pavojingų progų, o realiausia iš jų priklausė Jordanui N'Kololo, galva pataikiusiam į varžovų vartų skersinį, Kauno komandą gelbėjo ir vartininkas Airidas Mickevičius. Vis dėlto, 35-ąją minutę pirmasis rungtynių įvartis krito į svečių iš Kauno vartus – pasižymėjo „Sūduvos“ žaidėjas Romainas Habranas.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ jau atrodė kur kas aštriau ir surengė keletą realių progų pasižymėti. Vis dėlto, įvarčiais į Marijampolės klubo vartus jos nepavirto, o rungtynėms jau einant į pabaigą „Sūduvos“ persvarą ir tuo pačiu pergalę įtvirtino 84-ąją minutę įmuštas Giedriaus Matulevičiaus įvartis.

Po šios pergalės su 46 taškais per 22 rungtynes, „Sūduva“ dviem taškais aplenkė Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, Vilniaus klubas dar turi du mačus atsargoje. Trečiasis turnyrinėje lentelėje su 39 taškais per 22 mačus rikiuojasi šiandien marijampoliečių parblokštas Kauno „Žalgiris“.