Marijampolės „Sūduvos“ gretose dar vienas legionierius

"Sūduvos" klube dar vienas legionerius

Marijampolės „Sūduva“ futbolo klubas trečiadienį pasirašė vienerių metų kontraktą su baskų kraštui atstovaujančiu vidurio gynėju Mikeliu Gurrutxaga.

M.Gurrutxaga yra Ispanijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio „Eibar“ klubo auklėtinis, tačiau progos įrodyti savo gabumus pagrindinėje komandoje dar neturėjo. Iki 2018-ųjų metų baskų futbolininkas rungtyniavo įvairiose Ispanijos klubuose, bet nei viename iš jų neįsitvirtino bei toliau savo karjerą nusprendė tęsti Suomijoje.

„Sūduvos“ klubo naujokas Suomijoje atstovavo Oulo „Hercules“ ekipą, bet ir ten labai ilgai neužsibuvo. Paskutinė Mikelio Gurrutxaga stotelė buvo Estijos „Paide“ klubas, kur gynėjas praleido 2019-2020 metų sezoną.

Į Marijampolę legionierius turėtų atvykti penktadienį vakare bei užsivilkti ketvirtuoju numeriu pažymėtus marškinėlius. 2021 m. „Optibet A lygos“ kovas marijampoliečiai pradės savo „Hikvision“ arenos manieže kovo 7 dieną 15 val. rungtynėmis su „Panevėžiu“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts