Moldovos separatistai parbloškė Madrido „Real“

Moldovos futbolo nykštukų triumfas Madride

Antradienį EUFA Čempionų lygos gerbėjų dėmesį labiausiai traukė šios lygos ir Europos futbolo milžinų „Paris Saint Germain“ ir „Manchester City“ mačas Prancūzijos sostinėje, kurį 2:0 laimėjo stadiono šeimininkai.

Vis dėlto, viena didesnių turnyro sensacijų per pastaruosius keletą metų įvyko ne Prancūzijoje, o Ispanijoje, kur vietos „Real“ vienuolikė netikėtai 1:2 (0:1) krito prieš Tiraspolio „Sheriff“ klubą iš Moldovos.

Svečius į priekį išvedė tikslus uzbekistaniečio Džasurbeko Jachšibojevo smūgis 25-ąją susitikimo minutę. Real“ metėsi į ataką, bet išlyginamojo įvarčio pirmajame kėlinyje pelnyti taip ir nesugebėjo.

Baltųjų atakų škvalas Moldovos ekipą talžė ir antrajame kėlinyje kol pagaliau tai davė vaisių – po pražangos prieš Viničių Juniorą baudos aikštelėje buvo skirtas 11m baudinys, kurį kaip įprasta užtikrintai realizavo Karimas Benzema.

Tuo metu atrodė, kad Madrido milžinai Moldovos futbolo nykštukus tuoj pastatys į vietą, bet lemtis buvo kitokia. 90-ąją susitikimo minutę Sebastienas Thillas maždaug iš 25 metrų atstumo tarsi smūgiu iš patrankos nepaliko jokių vilčių Madrido klubo vartų sargui Tchibaut Courtois ir svečiai džiaugėsi tarsi iš dangaus nukritusiais ir tikrai neplanuotais trimis taškais D grupės lentelėje.

Įdomu tai, kad Tiraspolio klubas atstovauja separatistinę Padniestrės respubliką, valdomą galingos „Sheriff“ korporacijos ir siejamą su separatistinėmis jėgomis Moldovos viduje.