„Sūduva“ sutriuškino „Žalgirį“ ir iškovojo Lietuvos čempionų titulą

Sekmadienį Marijampolėje vyko didžiausias metų futbolo įvykis. Marijampolės "Sūduva" 3:0 sutriuškino Vilniaus "Žalgirį" ir pirmą kartą savo istorijoje tapo A lygos čempione.

Rungtynių pradžia Aleksandro Brazevičiaus auklėtiniams susiklostė katastrofiškai.

"Sūduva" prispaudė svečius prie jų vartų ir kilusioje sumaištyje S.Kerla nuginklavo A.Vitkauską – 1:0.

Priblokšti žalgiriečiai netrukus patyrė dar vieną smūgį – "Žalgirio" vartininkas atliko netikslų perdavimą, o "Sūduvos" žaidėjas vos nepelnė įvarčio iš aikštės vidurio.

Nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus nukreipė K.Laukžemis – 2:0.

Kėlinio pabaigoje "Žalgiris" beveik palaidojo viltis apginti čempionų titulą. Teisėjas G.Mažeika geltonomis kortelėmis baudė E.Vaitkūną, M.Kuklį ir D.Oyarzuną, o po kontratakos įvartį pelnė A.Švrljuga, kuris sulaukė tikslaus perdavimo iš kairiojo krašto (3:0).

Antroje susitikimo dalyje šeimininkai žaidė atsargiau, tačiau vilniečiai nieko rimto prie varžovų vartų nesukūrė.

Vienintele galimybe pelnyti įvartį tapo E.Vaitkūno smūgis, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

59-ąją min. traumą patyrė ir buvo pakeistas vienas "Sūduvos" didvyrių A.Švrljuga.

Rungtynių pabaigoje marijampoliečiai turėjo kelias galimybes pelnyti ir ketvirtąjį įvartį, o už emocijų nevaldymą raudoną kortelę prieš savo išvydo "Žalgirio" atstovas D.Oyarzunas.

Nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui "Arvi" stadione prasidėjo futbolo fiesta.

Startinės komandų sudėtys:

"Sūduva": I.Kardumas, V.Slavickas, R.Abu Bakras, A.Jankauskas, S.Kerla, A.Švrljuga, P.Leimonas, O.Verbickas, J.Manzorro, J.Tadičius, K.Laukžemis.

"Žalgiris": A.Vitkauskas, D.Oyarzunas, K.Roguljis, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, L.Antalis, V.Lukša, Elivelto, D.Šernas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts