Neįtikėtina: „Napoli“ sirgaliai rengia išpuolius prieš žaidėjus ir jų šeimas

„Napoli" klube rungtyniaujantys futbolininkai išgyvena tikrą košmarą: šiuo metu tenka susitaikyti ne tik su skaudžiais pralaimėjimais, bet ir gyventi su nuolatine baime.

Italijos žiniasklaidoje rašoma, kad „Napoli" komandos žaidėjai yra tapę savo sirgalių taikiniais. Vadinamosios "ultros" yra nepatenkinti ne tik rezultatais, bet ir atsisakymu paklusti klubo vadovybei.

„Napoli" prezidentas Aurelio De Laurentiis praėjusią savaitę po lygiųjų su „Salzburg" įsakė komandai likti treniruočių bazėje ir negrįžti į namus iki pat kitų rungtynių "Serie A" pirmenybėse, tačiau žaidėjai ir trenerių štabas nepakluso tokiam sprendimui.

Tai įsiutino ne tik klubo vadovybę, bet ir pačius sirgalius.

Šiuo metu dauguma žaidėjų yra rinktinių stovyklose, tačiau klubo prezidentui darbo nuo to nėra mažiau – jis sprendžia, kaip nubausti jo įsakymo nevykdžius žaidėjus. Teigiama, kad A. De Laurentiis galvoja iš žaidėjų atimti 25 procentus nuo artėjančio atlyginimo.

Visgi patiems futbolininkams atlyginimo klausimas dabar yra mažiausiai svarbus – jie pradėjo baimintis dėl savo ir šeimos saugumo.

„Corriere dello Sport" jau anksčiau pranešė, kad sirgaliai surado Allano ir Piotro Zielinskio namus ir kėsinosi į jų turtą. Allano žmona socialiniame tinkle rašė, kad prie jos yra nuolat priekabiaujama gatvėse ir braunamasi į namus.

„Napoli" fanų numylėtiniais ilgą laiką laikyti Kalidou Koulibaly ir Lorenzo Insigne daugiau taip pat nebegali mėgautis gyvenimu Neapolyje. Minėtas šaltinis priduria, kad K. Koulibaly sau ir savo šeimai pasamdė apsaugą, o L. Insigne liko be žmonos, kuri paprasčiausiai buvo priversta pabėgti iš miesto.

Praėjusią savaitę taip pat pasirodė informacija, kad sirgaliai įsiveržė į treniruočių bazę ir akis į akį susitiko su pagrindinės komandos žaidėjais. Kalbama, kad penki ar net daugiau žaidėjų yra pasiruošę sausį susikrauti lagaminus ir palikti klubą.

„Napoli" komanda, per paskutines penkerias rungtynes nepasiekusi pergalės, Italijos pirmenybėse užima sau nebūdingą septintąją vietą. Po rinktinių pertraukos jų laukia rungtynes su „Milan" ir „Liverpool", nuo kurių, kaip rašo šalies žiniasklaida, priklausys ir tolimesnė Carlo Ancelotti ateitis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts