Neįtikėtiną žygį Europoje atlikusi „Real“ – nustebino pasaulį dėl išleistų pinigų žaidėjams

Jau kuris laikas galima matyti, kaip visada savo įspūdingais pirkiniais garsėjęs Madrido "Real" klubas yra nustatęs savo ribas.

"BeIN" atlikto visų klubų transferų veiklos analizę. Buvo skaičiuojami klubų veiksmai rinkoje nuo 2014-15 metų sezono – į bendrą vidurkį įėjo parduotų ir nusipirktų žaidėjų santykis.

Pirmasis penketas didelių staigmenų nepateikė – "Manchester City" su 644 mln. išleistų eurų rikiuojasi pirmoje pozicijoje. Antroje vietoje yra kita Mančesterio komanda – "Man Utd", išleidusi 566 mln. eurų.

Trečioje pozicijoje įsitaisė Paryžiaus "Saint-Germain" – Kataro milijardieriaus valdomas klubas nuo 2014-15 metų sezono yra išleidęs 434 mln. eurų.

Ketvirtoje vietoje su 349 mln. yra "Barcelona", penktoje – neseniai Cristiano Ronaldo iš "Real" įsigijęs Turino "Juventus" (329 mln.).

Sunku suvokti, tačiau Florentino Perezo vadovaujamas Madrido "Real" nuo jau minėto laikotarpio turi teigiamą transferų santykį – jie sugebėjo uždirbti 55,6 mln. eurų. Jie bendroje rikiuotėje užima net 223 poziciją. Tai reiškia, kad per 200 klubų nuo 2014 metų yra išleidę daugiau nei "baltųjų" ekipa, žinoma, įskaičiuojant ir parduotus žaidėjus.

Visgi, nauja F. Perezo valdymo sistema "Real" kol kas sėkmingai neša vaisių – nuo 2014-15 metų sezono Madrido ekipa laimėjo tris iš keturių galimų UEFA Čempionų lygos trofėjų.

Dešimtuke taip pat netikėtai yra atsidūrę tokie klubai kaip "Watford" ir "West Ham".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts