Netikėtumai Madride: Z. Zidane’as grįžta į „Real“

Madrido "Real" klube pirmadienio vakarą įvyko laukti pokyčiai – iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Santiago Solari, o jo vietą užėmė į klubą po mažiau nei metų grįžęs Zinedine'as Zidane'as.

Ispanijos žiniasklaidoje po pietų pradėjo mirgėti pranešimai, kad šiandien vakare Madrido "Real" praneš apie S. Solari atleidimą ir naują trenerį.

Oficialiame pranešime skelbiama, kad S. Solari liks klube ir greičiausiai vėl vadovaus "Castilla" komandai, kai tuo metu Z. Zidane'as perims pirmos komandos vairą bent iki 2022 metų.

46-erių metų strategas "Real" klubą paliko praėjusią vasarą. Jis buvo siejamas su tokiais klubais kaip "Manchester United" ir Turino "Juventus".

Madride tiek komandos, tiek ir visų sirgalių mylimas Z. Zidane'as per 2,5 metų "Real" klube iškovojo devynis trofėjus, įskaitant ir tris Čempionų lygos taures iš eilės.

Z. Zidane'as jau rytoj pradės dirbti kartu su komanda.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts