Neymaras rungtynėse su „Saint-Etienne“ patyrė šiurpią traumą

Sekmadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių 15-ojo turo rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa išvykoje iškovojo eilinę pergalę. Mauricio Pochettino auklėtiniai išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo lygos autsaiderius „Saint-Etienne“ futbolininkus, tačiau pergalė apkarto, kai rungtynių pabaigoje šiurpią traumą patyrė vienas iš komandos lyderių Neymaras.

Brazilas prieš pat rungtynių pabaigą grumdamasis su Yvannu Maconu dėl kamuolio nesėkmingai krito ant vejos ir patyrė šiurpią čiurnos traumą. Futbolininkas aikštę privalėjo palikti tik ant medikų neštuvų. Kokio rimtumo trauma, dar nėra žinoma, tačiau futbolininkas iš rikiuotės gali iškristi net iki pusės metų.

Rungtynėse pirmieji išsiveržė „Saint-Etienne“ futbolininkai, kai Denisas Bouanga tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į PSG vartų tinklą. Vis tik besibaigiant pirmajam kėliniui Timothee Kolodziejczakas prieš save išvydo raudoną kortelę ir šeimininkai turėjo rungtyniauti mažumoje. Tuo pasinaudojusi PSG ekipa iš karto po minutės išlygino rezultatą, o įvarčio autoriumi tapo Marquinhosas.

79-ąją minutę antrąjį komandos įvartį pelnė Angelis Di Maria, kuris sulaukęs puikaus Lionelio Messi perdavimo tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Dar vieną įvartį per pridėtą laiką pelnė antrą sykį mače pasižymėjęs Marquinhosas ir rezultatas tapo 3:1.

Puikų mačą po pertraukos sužaidė ir argentinietis Lionelis Messi, kuris šiame mače atliko visus 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse pirmą kartą ant vejos vilkint PSG marškinėlius pasirodė Sergio Ramosas, kuris dėl traumos negalėjo rungtyniauti.

Šiuo metu PSG su 13 pergaliu, vieneriomis lygiosiomis ir vienu pralaimėjimu rikiuojasi pirmojoje „Ligue 1“ čempionato pozicijoje ir artimiausius oponentus lenkia net 12 taškų.