Nusivylęs D.De Gea: „Nesugebame pelnyti net vieno įvarčio per dvi rungtynes“

Ir toliau šiame sezone stringantis „Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai svečiuose 0 – 1 turėjo pripažinti „Newcastle Utd“ pranašumą. Po šio susitikimo nusivylęs **Davidas De Gea ** atsiprašė „raudonųjų velnių“ fanų.

„Viskas yra blogai, manau, kad turime patobulinti labai daug dalykų. „Newcastle Utd“ šiose rungtynėse buvo geresnė komanda. Nežinau, ką pasakyti. Turime bandyti, kovoti, kiekvieną dieną tobulėti. Šiuo metu išgyvename sunkų laikotarpį, tačiau esame „Man United“ ir turime toliau kovoti.

Taip, tai tikriausiai yra blogiausias ir sunkiausias periodas nuo tada, kai prisijungiau prie klubo. Nežinau, kas vyksta. Nesugebame pelnyti net vieno įvarčio per dvi rungtynes. Atsiprašau dėl to fanų“,- kalbėjo „Man United“ vartininkas.

„Raudonieji velniai“ vietiniame čempionate po aštuonių turų turi surinkę 9 taškus ir rikiuojasi dvyliktoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu nuo iškritimo zonos į žemesnį divizioną skiria vos 2 taškai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts