Paaiškėjo UEFA Europos lygos finalo ekipos

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo UEFA Europos lygos finalo dalyvės. Jomis tapo antausį gavusi „Manchester United“ ir „Villarreal“ ekipos. Anglijos klubas išvykos rungtynėse 3:2 nusileido „AS Roma“ futbolininkams, tačiau bendru rezultatu 8:5 užtikrintai iškovojo kelialapį į Gdanską.

Pirmąsias rungtynes 6:2 laimėję „Raudonieji velniai“ į Romą atkeliavo tik sutvarkyti formalumus. Mače pirmieji į priekį išsiveržė būtent svečiai, kai 39-ąją minutę puikaus Fredo perdavimo sulaukęs Edisonas Cavani pasiuntė kamuolį į „AS Roma“ ekipos vartus.

Po praleisto įvarčio „AS Roma“ futbolininkai užplūdo svečių baudos aikštelę. 57-ąją minutę Pedro, kaip ant lėkštutės pateikė perdavimą E. Džeko, o pastarasis galva nukreipė kamuolį į D. de Gea saugomus vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Dar po trijų minučių savo baudos aikštelėje suklydo svečiai, o tuo pasinaudodamas B. Cristante išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

68-ąją minutę Bruno Fernandesas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Edisonui Cavani, o pastarasis galva atliko stiprų smūgį ir antrą kartą išlygino rungtynių rezultatą. Deja, bet 83-ąją minutę A. Tellesas po rikošeto pasiuntė kamuolį į savus vartus, o „AS Roma“ iškovojo paguodos pergalę.

Kitos rungtynės tarp „Arsenal“ ir „Villarreal“ baigėsi lygiosiomis 0:0, tačiau bendru rezultatu 2:1 į čempionato finalą žengė Ispanijos klubas.

UEFA Europos lygos finalas numatomas gegužės 26 dieną, Gdanske.