Pasaulio ir Europos čempionų akistatoje – lygiosios

Trečiadienio vakarą Europos futbolo čempionate sužaistos paskutinės F grupės rungtynės. Atkaklias lygiąsias 2:2 pasiekė pasaulio čempinai Prancūzai ir Europos čempionai Portugalai. Nors po šių lygiųjų Portugalijos rinktinė grupių etapą užbaigė trečiojoje pozicijoje, vis tik Cristiano Ronaldo traukiama rinktinė žengė į čempionato aštuntinalį.

Rungtynes aktyviau pradėjo prancūzai. Jaunasis talentas Kylianas Mbappe turėjo tobulą progą išvesti savo ekipą į priekį, tačiau savuose vartuose puikiai stovėjo Rui Patricio. 28-ąją minutę Prancūzijos vartininkas savo baudos aikštelėje į nokdauną pasiuntė Danilo Pereirą ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Cristiano Ronaldo.

Prancūzams rezultatą išlyginti pavyko tik per pridėtą primojo kėlinio laiką, kai 11 metrų baudinį realizavo Karimas Benzema. Iš karto prasidėjus antrajam kėliniui 47-ąją minutę Karimas Benzema pelnė dar vieną įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošale. Vis tik, po VAR peržiūros nuošalė buvo anuliuota ir rezultatas tapo 2:1 prancūzų naudai.

60-ąją minutę dar vieną 11 metrų baudinį realizavęs Portugalijos rintinės lyderis Cristiano Ronaldo antrą kartą rungtynėse išlygino rezultatą. Po septynių minučių puikiai sužaidęs Paulis Pogba atliko įspūdingą smūgį iš toli, tačiau kamuolį atrėmė Rui Patricio, o galutinis rezultatas išliko 2:2.

Šios lygiosios prancūzams garantavo pirmąją poziciją grupėje, antrojoje vietoje liko vokiečiai, trečiojoje portugalai. Vis tik, visos šios trys komandos žengė į aštuntfinalį.