Penkios priežastys, kodėl Anglijos sirgaliai gali tikėti šios rinktinės sėkme

Anglijos futbolo rinktinė paskutinį kartą pasaulio futbolo čempionate triumfavo prieš daugiau nei 50 metų. Vis dėlto, „Sky Sports“ pateikė penkias priežastis, kodėl šios rinktinės gerbėjai turėtų tikėti anglų galimybėmis.

Anglijos žvaigždės Harry Kane‘o vaidmuo

Harry Kane‘as pelnė septynis įvarčius per šešerias rungtynes atstovaudamas Anglijos rinktinei 2017 metais ir tikisi atsikratyti slogių prisiminimų iš 2016 metais vykusio Europos futbolo čempionato.

Jei Harry Kane‘ui pavyks įgyti optimalią formą Rusijoje, Anglija gali turėti stipriausią žaidėją, rungtyniaujantį atakų smaigalyje.

Anglijos rinktinės kapitono raištį šiame čempionate vilkėsiantis žaidėjas 2017 metais pagerino Anglijos „Premier“ lygos įmuštų įvarčių per kalendorinius metus rekordą ir aplenkęs Lionelį Messi bei Cristiano Ronaldo tapo rezultatyviausiu kalendorinių metų žaidėju Europoje.

Pasirinkimų gausa

Net ir tuo atveju, jei Harry Kane‘ui taip ir nepavyks įgyti optimalios formos, Anglijos rinktinė turės ir kitų variantų. Raheemas Sterlingas įmušė 23 įvarčius atstovaudamas „Manchester City“, o Jamie Vardy pelnė 24.

Dele Alli ir Jesse Lingardas abu įmušė po 14 įvarčių 2017/2018 metų sezone, kai Danny Welbeckas pasižymėjo šešiolika kartų.

Anglijos rinktinės gynyba

Anglijos gynyba yra laikoma viena iš silpniausių Garetho Southgate‘o vadovaujamos rinktinės vietų. Verta paminėti, jog Anglija žaisdama kvalifikaciniame etape praleido įvarčius tik dvejose iš dešimt žaistų rungtynių, du prieš Škotiją ir vieną prieš Slovakiją.

Ispanija buvo vienintelė rinktinė, kuri praleido tik tris kartus, tai gali reikšti, jog Anglija žaisdama gynyboje gali jaustis kur kas saugiau nei žmonės galvoja.

Garetho Southgate‘o naujas požiūris

Garethas Southgate‘as pasiruošimo etape sugebėjo išvengti daugelio klaidų, kurias prieš tai padarė jo pirmtakai. Šis treneris į galutinę rinktinės sudėtį neįtraukė žaidėjų, kurie buvo blogos fizinės būklės ir pasirinko sudėtį, kuri tiki, jog dirbs kaip kumštis, o ne atskiri 23 žaidėjai.

Galutinėje sudėtyje vietos neatsirado Joe Hartui ir Chrisui Smallingui, o tai parodo, jog žinomas vardas arba žaidimas garsiame klube dar negarantuoja vietos rinktinėje. Garethas Southgate‘as laikosi savo filosofijos ir turės galimybę savo planus įgyvendinti Rusijoje.

Palankus tvarkaraštis

Anglijos rinktinei žaisti didžiuosiuose turnyruose dažnai nėra lengva. Vis dėlto, komanda pirmąsias dvi rungtynes žais su Tunisu ir Panama rinktinėmis, todėl turėtų jaustis gerai bei įmušti keletą įvarčių, kurie padėtų sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis.

Jei viskas susiklostys pagal planą, Anglijos rinktinė prieš paskutinę grupės dvikovą su Belgija jau turėtų būti užsitikrinusi vietą atkrintamosiose kovose. Tai jiems suteiktų galimybę leisti pailsėti keletui pagrindinių žaidėjų prieš aštuntfinalio rungtynių startą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts