Permainos Lietuvos futbolo rinktinėje: iš trenerio posto atleistas V.Urbonas

Iš vyriausiojo trenerio pareigų atleistas Valdas Urbonas

Trečiadienio popietę įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo priimtas sprendimas atsisveikinti su vyriausiuoju rinktinės treneriu Valdu Urbonu.

Po posėdžio, vykdomojo komiteto nariai apibendrino rezultatus ir visos Lietuvos futbolo federacijos vardu padėkojo treneriui už jo darbą bei palinkėjo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Strategas prie nacionalinės futbolo rinktinės vairo stojo 2019 metų pradžioje bei kartu su šalies nacionaline komanda spėjo sužaisti 24 rungtynes. Per šį laiką buvo pasiektos 5 pergalės, 4 lygiosios ir patirta 15 pralaimėjimų.

Šiemet jo treniruojama nacionalinė komanda patyrė šešias nesėkmes įskaitant pasaulio čempionato atrankos rungtynes prieš Šveicariją ir Italiją, Baltijos taurės turnyrą ir kontrolines rungtynes prieš Kosovą ir Ispaniją. Taip pat priminsime, kad akistatoje su Ispanija mūsų rinktinė žaidė prieš rezervine šios šalies komanda bei nusileido rezultatu 4-0.

Posėdžio metu LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius taip pat atsiskaitė už biudžeto vykdymą 2021.01 – 2021.04 mėnesiais, kuris buvo įvertintas pozityviai. Per ataskaitinį laikotarpį buvo gauta 4 822 401 eurų pajamų, o išlaidos sudarė 2 854 257 eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts