Pirmose rungtynėse klydęs Davidas De Gea neprarado trenerio pasitikėjimo

Nepaisant rungtynėse prieš Portugaliją padarytos klaidos, Ispanijos rinktinės treneris Fernando Hierro tikina, kad pasitiki pagrindiniu vartininku Davidu De Gea.

2010-ųjų pasaulio čempionų vadovas taip pat nuramino sirgalius užtikrindamas, jog "Manchester United" narys liks ispanų startinėje sudėtyje.

27-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną buvo vėl išrinktas geriausiu vartininku "Premier" lygoje, tačiau dėl savo neaplaidumo su nacionalinės ekipos marškinėliais jis leido pasižymėti ne tik Cristiano Ronaldo, bet ir praleido įvartį draugiškose rungtynėse su šveicarais.

"Matau Davidą išliekant labai ramų ir jis turi pilną mūsų visų pasitikėjimą", – kalbėjo Hierro.

"Žaidėjams visada reikia paramos bei pasitikėjimo ir mano sprendimas yra labai aiškus. Būsiu sąžiningas kiekvieno atžvilgiu."

"Komanda turėjo laisvą dieną ir tai padėjo Davidui atsipalaiduoti bei atitrūkti, nes savo pasiruošime mes esame labiau suinteresuoti natūraliais metodais, užtikrindami, kad mūsų mintys yra ten, kur turėtų."

De Gea atsitiesti galės ispanų susitikime su iraniečiais, kuris vyks trečiadienį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts