Po čempionato rusai linčiuoja italų vedlį: „jis tinginys ir manekenas“

Rusijos žiniasklaida užsipuolė Italijos rinktinės vedlį

Italų futbolo rinktinės triumfas Europos čempionate supykdė rusų futbolininkus ir specialistus, kurie ankščiau yra dirbę su nugalėtojų vedliu. Rusai prisiminė Roberto Mancini darbą Sankt Peterburgo klube, jo išmetimą iš ekipos bei negailėjo krūvos paniekinančių epitetų.

2017-2018 metų sezone R.Mancini dirbo Sankt Peterburgo „Zenit“ klube ir užėmė vyriausiojo trenerio postą, tačiau pasak tuo metu ten žaidusių futbolininkų nei ištolo nebuvo panašus į dabartinį.

„Dabar mes matome Italijos komandą, kuri rodo pajėgų ir įvairialypį žaidimą. Komandą, kuri puikiu stiliumi įveikė visus.

Ir tikrai viskas ne todėl, kad R.Mancini staiga prisirinko reikiamos trenerio patirties. Paprasčiausiai, viskas priklauso tik nuo trenerio požiūrio į darbą – vienaip jis dirbo „Zenit“, kitaip – Italijos rinktinėje. Ir tai gėdingas konstatavimas į R.Mancini daržą“, – piktinosi sport24.ru žurnalistai.

Portalo žurnalistai taip pat pateikė buvusių „Zenit“ žaidėjų mintis ir išreikšta nuomonę apie Italą bei jo treniruotes.

„Jis apskritai – ne treneris. Kai po keturių mėnesių darbo komandoje jis nežino, kas iš mūsų kairiakojis, o kas dešniakojis – apie ką mes kalbame. Aš jums sakau, jis ne treneris, jis verslininkas. Su juo begalė juokingų istorijų buvo. Turime žaisti su „Spartak“, jis sako – „pas juos devyni dešiniakojai, du kairiakojai – varom. Čia tokia rungtynių nuostata?,“- savo mintimis dalijosi Rusijos rinktinės kapitonas Artiomas Dziuba.

R.Mancini sutartį su Italijos futbolo federacija pasirašė 2018 metų gegužę. Tačiau dar tris mėnesiai iki to jis atsisveikinimo su „Zenit“ spaudos konferencijoje tikino, kad mintimis jis jau kitoje vietoje ir jau pasirengęs darbui.

„Turiu svajonę. Noriu padaryti tai kaip treneris, nes kaip žaidėjas – nesugebėjau: aš noriu laimėti pasaulio čempionatą“, – nedvejodamas prieš trejus metus kalbėjo R.Mancini.

2018-siais „Zenit“ komandai Rusijos čempionate užėmus 5-ąją vietą ir po konfliktų su žaidėjais italas buvo išspirtas iš pinigais aptekusios komandos, dėl blogo pasirodymo Rusijos čempionate R.Mancini rusai „talžė žodžiais“ negailėdami fantazijos: „kaimo fizinio lavinimo mokytojas“, „šalikų manikenas“, „liūdintis ir pokalbį tik palaikantis šūdas“. Tačiau įdomiausia yra tai, kad priimdami trenerį dirbti rusai visiems aiškino, kad šis sugrąžins „Zenit“ klubą į viršūnę, o jam pasirinkus savo šalies patriotizmą – maišo su žemėmis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts