Prieš „Bayern“ kritusi „Barcelona“ liko už atkrintamųjų barjero

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai UEFA Čempionų lygos grupių etapą užbaigė nepatirdami nė vieno pralaimėjimo. Juliano Nagelsmanno auklėtiniai namuose 3:0 sutriuškino permainų kupiną „Barceloną“, kuriai šis pralaimėjimas užkirto kelią žengti į turnyro atkrintamąsias.

Rungtynių startas sėkmingesnis buvo svečiams. Jau 7-ąją minutę Jordi Alba atliko galingą tolimą smūgį, tačiau „Bayern“ ekipos vartininkas Manuelis Neueris sureagavo sėkmingai. Dar vieną progą „Barcelona“ turėjo 21-ąją minutę, tačiau Ousmane’o Dembele smūgis praskriejo netoli vartų.

31-ąją minutę „Barcelona“ vyriausiasis strategas Xavi buvo priverstas dėl traumos pakeisti susižeidusį Jordi Alba ir į aikštę išleido Oscarą Minguezą. Neilgai trukus krito ir pirmasis rungtynių įvartis. 34-ąją minutę Robertas Lewandowskis atliko puikų perdavimą Thomasui Mulleriui, o pastarasis tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 1:0.

Prieš pat ilgąją pertrauką Leroy’us Sane nuostabiu tolimu smūgiu nepaliko jokių šansų „Barcelona“ ekipos vartininkui ir padvigubino „Bayern“ ekipos persvarą 2:0.

Antrąjį kėlinį „Bayern“ pradėjo aukšta nata, tačiau Leroy’aus Sane ir Roberto Lewandowskio smūgiai skriejo pro šalį. Vis tik 62-ąją minutę Jamalis Musiala pasinaudojo spraga gynyboje ir tiksliu smūgiu dar kartą nuginklavo vartininką, o rungtynių rezultatas tapo 3:0.

Šis pralaimėjimas tapo tikra katastrofa „Barcelona“ ekipai, kuri iškrito į UEFA Europos lygą. Paskutinį kartą katalonai Europos lygoje rungtyniavo 2003-2004 metų sezone. Tuo tarpu „Benfica“ į Čempionų lygos artinamąsias prasibrovė pirmą kartą nuo 2016-2017 metų sezono.