PSG žvaigždynas krito prieš Prancūzijos pirmenybių vidutiniokus

PSG pralaimėjo prieš lygos vidutiniokus

Sekmadienį vykusiose Prancūzijos futbolo rungtynėse pirmąjį šio sezono pralaimėjimą vietos čempionate patyrė Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) ekipa , kurios garbę šiuo metu gina Lionelis Messi, Kylian Mbappe ir Brazilijos futbolo žvaigždė Neymaras.

Bene geriausia Prancūzijos komanda išvykoje rezultatu 0:2 (0:1) nusileido „Rennes“ futbolininkams. Pirmąjį rungtynių įvartį svečiai prasileido 45-ąją pirmojo kėlinio minutę, kai Gaetanas Laborde tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Rennes“ ekipą į priekį 1:0.

Antrojo varžybų įvarčio laukti ilgai taip pat nereikėjo. Vos prasidėjus antrajam kėliniui ir švieslentėje degant 46-tąjai žaidimo minutei – Flavienas Taitas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Tiesa, PSG ekipa turėjo progų sušvelninti rungtynių rezultatą, tačiau visi atlikti smūgiai į vartų plotą tikslo nepasiekė ir karališkasis Prancūzijos klubas turėjo palikti aikštę nuleistomis galvomis. Taip pat vertėtų paminėti, kad po šio pralaimėjimo PSG vis dar išsaugojo pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje ir savo sąskaitoje turi 24 taškus.