Sensacinga ,,Burnley“ pergalė prieš čempionus

Netikėtas ,,Liverpool'' pralaimėjimas

Vėlų ketvirtadienio vakarą vykusiose 18-ojo turo Anglijos ,,Premier“ lygos rungtynėse čempiono titulą ginantis ,,Liverpool“ klubas namuose kiek netikėtai nusileido ,,Burnley“ klubui rezultatu 0-1. Paskutiniu metu tragiškai rungtyniaujantiems Liverpulio miesto žaidėjams tai buvo jau antrasis pralaimėjimas per paskutinius penkerius susitikimus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo ne pačios stipriausios sudėties, o priekyje itin trūko tiek Firminho (vėliau pasirodė aikštėje po keitimo), tiek M.Salah atakų ir bendro puolimo užbaigtumo. Nors čempionai kontroliavo visas rungtynes ir praleido didžiąją laiko dalį su kamuoliu, tačiau klaidos gynyboje pasibaigė grubia ,,Liverpool“ vartininko klaida, po kurios 82-ą minutę buvo paskirtas 11 m. baudinys.

Baudinį nesunkiai realizavo A.Barnesas, pasiuntęs kamuolį į dešinę vartų pusę ir nepalikęs šansų vartininkui. Nors šeimininkai dar bandė surengti lemiamą šturmą per likusį laiką, svečiai sugebėjo išsaugoti sausus vartus bei pasiekė netikėtą pergalę Anfielde.

,,Liverpool“ Premier lygos lentelėje su 34 taškais yra ketvirti, o ,,Burnley“ su 19 taškų užima šešioliktą vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts