Šešis įvarčius pelniusi „Bayern“ – Vokietijos čempionė

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį paaiškėjo 2020-2021 metų čempionai. Jais tapo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie pirmenybėse triumfavo devintą kartą iš eilės. „Bayern“ į aikštę žengė jau, kaip čempionai ir kaip reikiant pasismagino namuose prieš Monchengladbacho „Borussia“ ekipą, kuriuos sutriuškino net 6:0.

Komandai šiose rungtynėse padėti galėjo ir rezultatyviausias „Bayern“ futbolininkas Robertas Lewandowskis, kuris dėl traumos privalėjo praleisti net 6 rungtynes. Lenkas jau antrąją rungtynių minutę sulaukė puikaus Alaba perdavimo ir stipsiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

23-ąją minutę greitos kontratakos metu T. Mulleris antrą sykį pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:0. Trečiąjį komandos įvartį 34-ąją minutę pridėjo dar kartą pasižymėjęs R. Lewandowskis. Dar po 10-ies minučių stipriu smūgiu dešine koja kamuolį į vartus pasiuntė K. Comanas ir rezultatas tapo 4:0.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ sustoti neketino ir 65-ąją minutę Robertas Lewandowskis stojo prie 11 metrų žymos bei tiksliu smūgiu pelnė „Hat-tricką“ ir penktąjį ekipos smūgį. Tai buvo 39-asis puolėjo įvartis šiame sezone Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse. Lenkijos futbolininką skiria vos vienas įvartis nuo legendinio Gerdo Mullerio rekordo.

75-ąją minutę šiurkščiai taisykles pažeidė T. Nianzou, o teisėjas futbolininkai iš karto skyrė raudoną kortelę bei pašalino žaidėją iš aikštės. Dešimtyje likusi „Bayern“ ekipa ir toliau kūrė pavojingas atakas. 86-ąją minutę greitos atakos metu pasižymėjo Leroy’us Sane ir rezultatas tapo 6:0