Skambus Ibrahimovičiaus sugrįžimas Italijoje

Ibrahimovičiaus vedama ,,AC Milan" pergalė

Pirmadienio vakarą Italijoje buvo sužaistos ,,Serie A“ 18-o turo rungtynės tarp vietos ,,Cagliari“ ir ,,AC Milan“ klubų. Susitikime spindėjo po traumos į aikštę grįžęs Z.Ibrahimovičius, kuris pelnė abu mačo įvarčius, o Milano futbolininkai nugalėjo rezultatu 0-2.

Svečiai pasileido į priekį jau nuo rungtynių pradžios, o pirmasis įvartis krito 7-ą rungtynių minutę. Po šiurkštaus varžovo stabdymo baudos aikštelėje teisėjas paskyrė baudinį į šeimininkų vartus, kurį sėkmingai realizavo Z.Ibrahimovičius.

Antrasis rungtynių įvartis krito 52-ą minutę, kai po fantastiško smūgio iš už baudos aikštelės ribų ir vėl pasižymėjo Ibrahimovičius, galingu smūgiu nukreipęs kamuolį į apatinį vartų kampą. Milano ekipai tai buvo antra iš eilės pergalės šalies pirmenybėse, o su 43 taškais komanda pirmauja turnyro lentelėje.