Staigmena iš Madrido: Z. Zidane’as paskelbė, kad palieka „Real“

Madrido „Real“ ekipą į tris Čempionų lygos titulus iš eilės atvedęs Zinadine‘as Zidane‘as paskelbė, kad palieka „karališkąjį klubą“.

Prancūzas ketvirtadienį sušaukė netikėtą spaudos konferenciją, kurioje ir paskelbė apie savo netikėtą sprendimą.

Ekipos strategas nutarė pasitraukti viršūnėje. „Real“ praėjusią savaitę trečią kartą iš eilės triumfavo Čempionų lygoje po to, kai įveikė „Liverpool“. Vis dėlto „Real“ ekipai ne taip gerai sekėsi „La Liga“ čempionate. „Real“ užėmė vos trečiąją vietą ir nuo „Barcelonos“ atsiliko 17 taškų.

Pats treneris spaudos konferencijoje teigė: „Komanda turi ir toliau laimėti ir jai reikia permainų“, – savo sprendimą argumentavo strategas.

„Tai yra mano sprendimas. Daugeliui žmonių jis nebus logiškas, bet jis yra logiškas man. Atėjo laikas permainoms“, – pridėjo prancūzas.

Z. Zidane‘as už „Real“ vairo stojo 2016-ųjų sausį, kai pakeitė Rafa Benitezą. „Real“ su Z. Zidane‘u be Čempionų lygos iškovojo ir „La Liga“ titulą 2016-17 sezone.

Taip pat „Real“ iškovojo Ispanijos supertaurę 2017-aisiais bei UEFA Super taurę 2016 ir 2017 metais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts