„Sūduva“ atranką į UEFA konferencijų lygą pradėjo pergale prieš „Valmiera“

Ketvirtadienio vakarą Marijampolės „Sūduva“ pradėjo savo kelionę į UEFA Europos konferencijų lygą. Pirmojo atrankos turnyro etapo pirmosiose tarpusavio rungtynėse Lietuvos ekipa namuose 2:1 palaužė „Valmiera“ futbolininkus iš Latvijos.

Marijampoliečiai turėjo nuostabų šansą jau 21-ąją minutę išsiveržti į priekį, tačiau Serge’o Nyuiadzi smūgiuotas kamuolys tikslo taip ir nepasiekė. Dar po 6 minučių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus, o tiksliai smūgiavęs Nicolas Gorobsovas išvedė „Sūduvos“ ekipą į priekį 1:0.

35-ąją minutę teisėjas 11 metrų baudinį skyrė ir į „Sūduvos“ vartus, kur tiksliai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Raimondas Krollis bei išlygino rezultatą 1:1. Penktąją pridėto laiko minutę teisėjas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį į svečių vartus, kur tiksliai smūgiavo Alexandros Gargalatzidis ir išvedė „Sūduvos“ ekipą į priekį 2:1.

Atsakomosios rungtynės vyks liepos 15 dieną Rygos „Daugava“ stadione. Nugalėjusi ekipa žengs į antrąjį atrankos etapą bei susitiks su „Rakow“ futbolininkais.