Superlygoje rungtyniaujantiems žaidėjams bus draudžiama žaisti nacionalinėse rinktinėse

Pirmadienio rytą 12 didžiausių Europos futbolo klubų paskelbė, kad bendrai įkuria Superlygos turnyrą, kuris pakeis UEFA Čempionų lygos ir Europos taurės turnyrus. Iš viso turnyre turėtų rungtyniauti 20 komandų, kurios bus suskirstytos į dvi grupes po 10 ekipų.

Turnyre iš karto ilgalaikius kontraktus turėtų „Chelsea“, „Tottenham“, „Arsenal“, „Manchester City“, „Manchester United“, „Liverpool“, „AC Milan“, „Inter“, „Juventus“, „Atletico“ ir „Real“. Vis tik pasiūlymą dalyvauti Superlygos turnyre atmetė Vokietijos ir Prancūzijos grandai, kurie nutarė ir toliau kovoti dėl Čempionų lygos trofėjaus.

Apie šios lygos sukūrimą kritiškai atsiliepė UEFA prezidentas Aleksanderis Ceferinas, kuris visiškai pasmerkė tiek komandas, tiek žaidėjus, kurie dalyvautų rungtynėse.

„Mes imsimės visų įmanomų sankcijų, kad visą tai sustabdytumėme. Manau, kad žaidėjams bus uždrausta dalyvauti nacionaliniuose turnyruose. Aplamai, visas šis projektas yra tarsi spjūvis į veidą visiems futbolo sirgaliams. Mes neleisime to iš mūsų atimti.“,- sakė UEFA prezidentas.

Apie sprendimą sukurti Superlygą prakalbo ir žaidėjai. „Vaikai auga svajodami, kad vieną dieną laimės pasaulio čempionatą ir Čempionų lygą , o ne kažkokią Superlygą. Svarbių rungtynių tikslas yra tai, kad jais galima mėgautis kartą ar du per metus, o ne kas savaitę. Sunku suvokti tokį sprendimą.“,- savo soc. tinkle rašė M. Ozilas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts