Švedijoje vėl išniekinta Z.Ibrahimovičiaus statula

Bandymas atkeršyti Zlatanui Ibrahimovičiui už jo finansinę investiciją į pagrindinio „Malmo“ ekipos varžovo klubą galiausiai pasisekė – sekmadienio naktį nežinomi asmenys nupjovė Malmėje stovinčios žvaigždės statulos nosį.

Lapkritį prie Malmės stadiono pastatytas Z.Ibrahimovičiaus paminklas vos ne kas savaitę sulaukdavo vandalų susidomėjimo. Teisingiau, greičiausiai „Malmo“ ekipos aršiausių sirgalių keršto.

Vandalai išpuolius pradėjo po to, kai futbolininkas nusipirko 25 proc. „Hammarby“ klubo akcijų – šis Švedijos sostinės klubas yra vienas didžiausių „Malmo“ ekipos konkurentų pirmenybėse.

Kartą bandyta nupjauti statulos pirštus, ji buvo du kartus padegta, statula apkabinėta tualetu ir tualeto dangčiu, prieš savaitę niokotojai bandė nupjauti statulos kojas ir pakabino kilpą ant bronzinio Z.Ibrahimovičiaus atvaizdo kaklo.

Po pastarojo incidento Malmės policija aptvėrė tvora Z.Ibrahimovičiaus statulą, tačiau net ir „Malmo“ ekipos viceprezidentas Kavehas Hosseinpouras nepraleido progos dar pakurstyti aistrų: paminklą pavadino beverte ir mėšlo krūva.

„Jis suvarė peilį mums į nugaras, o po to atėjo su kardu ir nukirto mums galvas“, – taip stipriai išsireiškė „Malmo“ vienas iš vadovų tikindamas, kad niekas nebūtų nieko sakęs, jei Z.Ibrahimovičius būtų nusipirkęs bet kurio kito Švedijos futbolo klubo akcijas.

„Malmo“ ekipos sirgaliai internetu jau pradėjo rinkti parašus po peticija, kuria reikalauja miesto valdovų pašalinti futbolininko statula.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts