T. Ražanauskas apie italus: jie parodė, kaip reikia žaisti

T. Ražanauskas

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienio vakarą pasaulio čempionato atrankos mače rezultatu 0:5 (0:4) išvykos mače nusileido Italijai.

Jau po pirmajame kėlinyje po dviejų Moise Keano (11′, 29′), Edgaro Utkaus (14′ į savus vartus) ir Giacomo Raspadori (24′) pelnytų įvarčių Italija pirmavo 4:0 ir per didžiąją pertrauką jau galėjo klausytis ne Roberto Mancini komandų, o ramiai naršyti savo socialinėse paskyrose.

Po pertraukos Italija pasižymėjo dar sykį – 54-ąją minutę Edgarą Šetkų nuginklavo Giovanni di Lorenzo.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Tomas Ražanauskas, laikinai pavaduojantis koronavirusu sergantį vyriausiąjį strategą Valdą Ivanauską, apgailestavo, kad pasipriešinti Europos čempionams, deja, nepavyko:

„Po kiekvienų rungtynių galima kažką išmokti, jie parodė, kaip reikia žaisti. Jie žaidžia paprastai, vienas, du, trys lietimai, visi dengiasi. Yra techniškai paruošti, viską daro taip, kaip reikia. Mes tame atsiliekame, jie greičiau mąsto, juda, komunikuoja, tad manau, kad mūsų vyrai irgi norėtų taip žaisti ateityje, tikiuosi, kad kiekvienas sieks tokio tikslo – pakliūti į tą lygį, kad su jais kažkada galėtume žaisti kaip lygūs su lygiais“, – akcentavo T. Ražanauskas.

Po 5 sužaistų mačų Europos zonos C grupėje lietuvaičiai yra paskutiniai, iki šiol taip ir nesurinkę nė taško.