Tautų lygos finale – Prancūzijos triumfas

Sekmadienio vakarą įvyko Tautų lygos finalas, kuriame susitiko belgus po dramatiškos kovos pusfinalyje įveikusi Prancūzija ir Europos čempionu italus eliminavę ispanai. Šių metų finale pergalę rezultatu 2:1 šventė 2018 metų pasaulio čempionai prancūzai.

Abi ekipos rungtynes pradėjo labai nykiai ir pirmajame kėlinyje taip ir nesukūrė pavojingų progų. Vis tik 43-ąją minutę Prancūzijos centro gynėjas Raphaelis Varane’as patyrė traumą bei buvo priverstas palikti aikštę.

Antrajame kėlinyje abiejų ekipų žaidimas kardinaliai pasikeitė ir jau 64-ąją minutę pirmieji į priekį po Mikelio Oyarzabalio įvarčio išsiveržė ispanai. Tuo tarpu išlyginamojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo ir vos po dviejų minučių Karimas Benzema nuostabiu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o rezultatas tapo 1:1.

80-ąją minutę Theo Hernandezas surengė puikų reidą varžovų aikštės pusėję ir atliko tobulą perdavimą Kylianui Mbappe, pastarasis atlikdamas pora klaidinančių veiksmų nuginklavo Ispanijos rinktinės vartininką Unai Simoną ir išvedė prancūzus į priekį 2:1.

Iškovoję šią pergalę prancūzai užsitikrino vietą 2022 metų Pasaulio taurės turnyre, kuris vyks Katare.