Tomas Kalinauskas keliasi rungtyniauti į Angliją

Lietuvos futbolo talentas Tomas Kalinauskas keliasi rungtyniauti į Angliją. 21-erių perspektyvus puolėjas prisijungė prie Anglijos „Championship“ pirmenybėse rungtyniaujančio „Barnsley“ klubo.

Apie Lietuvio persikėlimą trečiadienį pranešė pats klubas. Praėjusiais metais „Barnsley“ klubas Anglijos „Championship“ lygoje pasirodė puikiai bei sezoną užbaigė penktojoje pozicijoje. Tiesa, lietuvis kol kas savo vertę privalės įrodyti jaunimo iki 23 metų komandoje, kuri rungtyniauja jaunimo Anglijos „Premier“ lygoje.

„Esu labai laimingas, kad prisijungiau prie „Barnsley“ klubo. Iki šio etapo yra nueitas labai ilgas kelias. Žinoma, tai yra tik pirmas žingsnis, tačiau prisijungti prie šio klubo yra nuostabu. Dabar telieka laukti naujo sezono, sunkiai dirbti ir stengtis patekti į pirmąją komandą.“,- pasirašydamas sutartį kalbėjo Tomas Kalinauskas.

Puolėjas nuo 14 metų treniravosi „Conquest“ futbolo akademijoje. 2000-aisiais gimęs futbolininkas taip pat nekartą vilkėjo ir Lietuvos jaunimo rinktinės marškinėlius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts