Turino „Juventus“ vėl atsidūrė ant skandalo slenksčio

A. Agnelli ir P. Nedvedas

Tituluotasis Turino „Juventus“ yra daugiausia sirgalių turinti futbolo komanda visoje Italijoje, tačiau skandalai šio klubo neapleidžia. 2006 metais „Senoji sinjora“ buvo eliminuota iš Italijos aukščiausiojo futbolo klubo diviziono po to, kuomet buvo įrodyta, jog klubas dalyvavo vadinamajame „Calciapoli“ skandale. Skandalo esmė – „Juventus“ ir kelių kitų Italijos klubų sistemingas įsitraukimas į lažybas, fiksuojant iš anksto sutartus rezultatus.

Tiesa, klubas į aukščiausiają „Serie A“ lygą grįžo jau po metų laimėjęs „Serie B“ čempionatą. Vis dėlto, dabar „Juventus“ pavadinimas vėl atsidūrė potencialiai stambaus skandalo epicentre.

Skelbiama, kad šiaurės Italijoje įsikūrusio klubo būstinėje buvo atliekamamos kratos ir tyrėjai rinko įvairius dokumentus, tirdami keistą „Juventus“ praturtėjimą per pastaruosius du metus. Įtarimų sukėlė tiek žaidėjų perėjimų, tiek agentams išmokėtos pinigų sumos.

Nelegaliomis ir nusikalstamomis veikomis gali būti apkaltinti 6 „Senosios sinjoros“ štabo nariai, įskaitant prezidentą Andrea Agnelli ir buvusį ilgametį „Juventus“ saugą iš Čekijos, o dabar klubo viceprezidento pareigas einantį Pavelą Nedvedą. Tyrime taipogi šmėžuoja buvęs„Juventus“ sporto direktorius Fabio Paratici, dabar dirbantis Londono „Tottenham Hotspur“ klube.

Nors dar neaišku, kokios sankscijos laukia „Juventus“, nepanašu, kad italų mylimas klubas sausas išlips iš naujos duobės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts