Vilniaus „Žalgiris” apgynė A Lygos karūną ir tapo šalies rekordininku

Žalgiriečių triumfas

Vilniaus „Žalgirio” futbolininkai 2021 metų lapkričio 24 dieną sužinojo, kad tapo stipriausia Lietuvos klubinio futbolo komanda 2021 metų sezone.

Tai paaiškėjo po to, kai Vilniaus futbolininkai priešpaskutiniame A Lygos pirmenybių ture Vilniuje trečiadienį 2:0 (0:0) palaužė „Panevėžio“ futbolininkus ir dabar savo sąskaitoje turi jau 76 taškus. Net 6 taškais mažiau turinti Marijampolės „Sūduva” žalgiriečių pasivyti jau nesugebės.

Tiesa, rungtynės su svečiais iš Panevėžio vilniečiams lengvos nebuvo, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis mačo minutėmis. Žalgiriečius 86-ąją susitikimo minutę į priekį išvedė tiksliai 11m baudinį realizavęs ir savo 16-ąjį įvartį sezone tokiu būdu užfiksavęs rezultatyviausias A Lygos snaiperis Hugo Videmontas, o jau per teisėjo pridėtą laiką visus taškus and „i” galutinai sudėjo darsyk „Panevėžio” vartų sargą Daną Šimkevičių nuginklavęs Jakubas Sylvestras.

Tai – jau devintas Vilniaus „Žalgirio” iškovotas Lietuvos čempionų titulas. Titulais žalgiriečiai pralenkė iki tol 8 kartus šalies čempionais tapusį, dabar jau nebeegzistuojantį futbolo klubą FBK „Kaunas”.

Po atkelto trečiadienio susitikimo Vilniuje tarp Lietuvos ir Aukštaitijos sostinės komandų taipogi tapo aišku, jog Marijampolės „Sūduva” liks antra, Kauno „Žalgiris” – trečias, o „Panevėžiui” atiteks 4-toji vieta.