Vilniaus „Žalgiris“ baigė savo pasirodymą čempionų lygos atrankoje

"Žalgiriui" nepavyko prasibrauti į kitą čempionų lygos atrankos etapą

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse rezultatu 1:3 pralaimėjo Budapešto „Ferencvaros“ futbolininkams.

Nuo pirmų rungtynių minučių abi komandos stengėsi kurti pavojingas atakas ir jas realizuoti, tačiau sėkmė šypsojosi varžovams.

Pirmasis varžybų įvartis skriejo į „Žalgirio“ vartus, kai pirmojo kėlinio pabaigoje subyrėjusia Lietuvos atstovų gynyba pasinaudojęs Ryanas Mmaee nukreipė kamuolį tiesiai į vartus ir išvedė „Ferencvaros“ į priekį 1:0.

Antrajame varžybų kėlinyje kartojosi panašus scenarijus – vilniečiai susikūrė progų įvarčiui, tačiau smūgiai buvo netikslus, o priešininkai vėl rado būdų kaip nuginkluoti „Žalgirio“ komandos vartininką. 72-ąją varžybų minutę greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ryanas Mmaee dar kartą tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Tiesa per pridėtą rungtynių laiką Vilniaus komandai buvo pavykę sušvelninti rezultatą. Eldhaji Pape Djibrilis Diawas 93 žaidimo minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva pelnė savo komandai įvarti ir sušvelnino rezultatą 1:2, tačiau praėjus vos 1 minutei varžovai smeigė atsakomąjį šūvį ir šventė pergalę rezultatu 1:3.