Vokietija sensacingai įveikė Portugalijos rinktinę

Vokiečiai sensacingai įveikė portugalus

Šeštadienį vakare įvyko antrosios F grupės rungtynės, kuriose po sensacingų Portugalijos dvyliktuko klaidų triumfavo Vokietijos rinktinė. Portugalai šiose varžybose net du kartus įsimušė sau į vartus ir galiausiai pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 4:2.

Jau nuo pat pirmųjų varžybų minučių Vokietijos rinktinė buvo nusiteikusi karingai. 7-ąją žaidimo minutę Serge‘as Gnabry atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir mažai trūko jog šis perdavimas virstu įvarčiu, tačiau kamuolys atsidūrė Portugalijos rinktinės vartininko rankose. Tiesa pirmiesiems vis dėl to pasižymėti pavyko Europos čempionams, kai 15-ąją minutę greitos atakos smaigalyje atsidūrė C.Ronaldo ir tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.

Po šio epizodo prasidėjo tikras Portugalijos rinktinės košmaras. 35-ąją varžybų minutę Rubenas Diasas pirmąjį kartą nukreipė kamuolį į savuosius vartus ir rezultatas tapo lygus – 1:1. Tada, praėjus vos keturioms minutėms Raphaelis Guerreiro 39-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį sau į vartus ir Vokietijos rinktinė išsiveržė į priekį rezultatu 1:2. Po šios nesėkmės nei vienai komandai iki kėlinio galo pasižymėti nepavyko ir pirmoji rungtynių dalis baigėsi su nekantrumu laukiant, kas bus toliau.

Antrojo dalyje veiksmo ilgai laukti nereikėjo. Pačioje kėlinio pradžioje, puikios atakos smaigalyje atsidūrė Kai Havertzas bei tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, o rezultatas tapo 1:3 vokiečių naudai. Kiek netrukus Robinas Gosenas puikiu smūgiu galva dar kartą nuginklavo Portugalijos rinktinės vartininką ir rezultatas tapo absoliučiai triuškinantis – 1:4. Portugalai 67-ąją minutę po taiklaus Diogo Costos smūgio sugebėjo sušvelninti rezultatą 2:4, tačiau tai jau nieko nebereiškė.

Likusiomis varžybų minutėmis pavojingų situacijų buvo, tačiau nei viena iš jų nepavirto į įvarti ir Vokietijos rinktinė šventė pirmąją savo pergalę šiame čempionate.