Vokietijos futbolo rinktinėje nebeliko trijų senbuvių

Vokietijos rinktinė naują tarptautinių rungtynių ciklą pasitiks su permainomis – nuo šiol į nacionalinę komandą nebebus kviečiami patyrę veteranai.

Joachimas Lowas daugiau nebeketina sieti rinktinės ateities su Matsu Hummelsu, Jerome'o Boatengu ir Thomu Mulleriu. Šį sprendimą futbolo specialistas pats asmeniškai informavo futbolininkams.

Kaip teigė pats J. Lowas, tokio sprendimo ėmėsi dėl noro atversti naują puslapį Vokietijos rinktinėje. Jis ketina suteikti daugiau šanso perspektyviam jaunimui.

"2019 metais pradėsime naują Vokietijos rinktinės etapą. Mes norime perversmo po to, kas įvyko praėjusių metų pabaigoje. Jerome'as, Matsas ir Thomas daugiau nebebus komandos sudėtyje. Šiandien jie buvo informuoti apie tai. Man buvo svarbu asmeniškai jiems pranešti šį sprendimą", – apie senbuvių likimą kalbėjo J. Lowas.

"Jie vis dar yra pasaulinio lygio žaidėjai, kurie atlieka svarbius vaidmens savo klube. Jie gali vadintis didžiais žaidėjais už tai, ką per visus metus davė rinktinei.

Visgi nusprendėme, kad atėjo laikas permainoms. Mes norime kitokio šios komandos veido ir aš esu įsitikinęs, kad tai yra geras žingsnis. Mes siunčiame labai aiškią žinutę – rinktinėje atsiras vietos jauniesiems futbolininkams, kurie turės galimybę išpildyti savo potencialią. Nuo šiol jie turės prisiimti daugiau atsakomybės", – pridūrė treneris.

Atsinaujinusią Vokietijos rinktinę bus galima pamatyti jau kovo 20 dieną, kai draugiškose rungtynėse ji susitiks su Serbija. Tada po keturių dienų vokiečiai stos į kovą su Nyderlandais Europos čempionato atrankos varžybose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts