Z. Ibrahimovičius nuostabiu smūgiu įmušė savo 500-ąjį karjeros įvartį (VIDEO)

Zlatanas Ibrahimovičius įstojo į geriausiųjų gretas – 36-erių metų puolėjas šeštadienį naktį įvykusioje dvikovoje įmušė 500-ąjį karjeros įvartį.

Los Andželo "Galaxy" gretose rungtyniaujantis Ibra savo jubiliejiniu įvarčiu komandos neišgelbėjo – itin rezultatyvioje kovoje "Toronto" rezultatu 5:3 nugalėjo svečius.

Z. Ibrahimovičių rungtynių metų šis įvartis labai nepradžiugino, nes jis buvo įmuštas rezultatu esant 3:0, tačiau pats epizodo išpildymas ir vėl priminė, kodėl švedas yra vadinamas vienu geriausių Europos puolėjų.

Švedas baudos aikštelėje gavo aukštą perdavimą ir apsisukdamas karate stiliumi nuginklavo varžovų vartininką.

Ibra prisijungė prie Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo, kurie yra vieninteliai iš dabar žaidžiančių futbolininkų, peržengė 500 įvarčių ribą.

Nepaisant to, kad Ibra šį sezoną per 18 rungtynių yra sumušęs 17 įvarčių, jo atstovaujama komanda MLS pirmenybių vakarų konferencijoje užima tik aštuntąją poziciją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts