E. Kavaliauskas bokso ringe ir toliau nesustabdomas: galingais smūgiais nokautavo rusą! (VIDEO)

Vasario 16 dienos naktį savo profesionalo karjerą sėkmingai pratęsė geriausias Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas, kuris iškovojo 19 pergalę ir toliau išliko nepralaimėjusiu profesionalų ringe.

Iššūkį 29-erių lietuviui metė jo bendraamžis rusas Davidas Avanesijanas, kuris prieš porą metų turėjo WBA pasaulio čempiono titulą. Visgi, jam atsilaikyti pavyko tik penkis raundus – šeštajame raunde šventinėmis trispalvės spalvomis pasidabinęs lietuvis galingais smūgiais nepaliko varžovui jokių vilčių ir teisėjas privalėjo stabdyti kovą lietuviui skirdamas pergalę techniniu nokautu.

Tai buvo jau 19 lietuvio pergalė ir jau 16 nokautas, o po šios pergalės jis išliko Šiaurės Amerikos federacijos (NABF) čempionu.

Po pergalės mūsų šalies atstovas pripažino, jog nenorėjo skubėti ir žinojo, jog varžovas sėkmingai atsitiesia po smūgių, tad pirmuose raunduose jis pasisaugojo ir nusprendė laukti savojo šanso laimėti dvikovą, kurio jis sulaukė šeštajame raunde. Beje, prieš dvikovą prognozuodamas mačo baigtį lietuvio treneris Freddie Roachas buvo pareiškės, jog mūsų šalies atstovas varžovą įveiks per pirmuosius šešis raundus ir jam tikrai neprireiks suplanuotų dešimties raundų.

Mūsų šalies atstovas dar kartą patvirtino, jog jis taikosi į WBO pasaulio čempiono titulą ir norėtų susikauti su Terence'u Crawfordu, kuris jo manymu balandį taps naujuoju WBO pasaulio čempionu įveikdamas dabar šį titulą turintį Jeffą Horną.

Iki šios kovos rusas buvo iškovojęs 23 pergales (11 nokautais), kartą D. Avanesijano kova baigėsi lygiosiomis, o dukart jam teko pripažinti varžovo pranašumą.

Tuo tarpu E. Kavaliauskas buvo laimėjęs visas 18 dvikovų (15 nokautais). Paskutinėje kovoje jis įveikė Manhonry Montesą ir laimėjo Šiaurės Amerikos federacijos (NABF) čempiono titulą.

Paskutinio raundo video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts