Oficialu: J.Stoliarenko gavo antrą šansą susikauti su J.Avila

Lietuvė gavo dar vieną šansą įrodyti, kad yra geriause

27-erių metų lietuvė Julija Stoliarenko šių metų kovą, pagal pilnavertį UFC kontraktą turėjo sugrįžti į narvą bei jame susikauti su 32-ęjų metų amerikiete Julia Avila. Deja, tuo metu svėrimų ceremonijoje pasirodžiusi lietuvė du kartus parkrito praradusi pusiausvyrą ir pastarajai procedūrą teko palikti neštuvų pagalba, o jos kova buvo apskritai atšaukta.

Julija Stoliarenko praeityje panašių problemų dėl svorio metimo nėra turėjusi, o ir po šios nelaimės paaiškino, kad visas procesas sekėsi pernelyg gerai, nes svoris nukrito per greitai ir būtent dėl šios priežasties sustreikavo jos sveikata.

Praėjus beveik trims mėnesiams po šio nemalonaus incidento – UFC vadovybė susisiekė su Lietuvos kovotoja ir pranešė, kad jai suteikiamas dar vienas šansas susikauti su J.Avila, o oficiali kovos data bus birželio 26 diena.

Primename, kad viena perspektyviausių kovotojų Lietuvoje šiuo metu savo sąskaitoje turi 9 pergales 4 pralaimėjimus bei 2 lygiąsias, o jos akistata su amerikiete įvyks „UFC Fight Night“ turnyre, kurio pagrindinėje vakaro kovoje susikaus Cirylas Gane‘as (8-0) ir visiems gerai žinomas Alexanderis Volkovas (33-8).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts