„Kings of Kings“: „Rimkenzo“ antrajame raunde nokautavo Viršilą

Šeštadienį Alytuje įvyko „Kings of Kings“ organizuojamas „KOK Classic 5“ kovų menų turnyras, kuriame susikovė fitneso treneris bei socialinių tinklų žvaigždė Remigijus Viršila ir profesionalus kovotojas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus.

Kovą „Rimkenzo“ pradėjo labai aktyviai ir iškarto paleido salvę smūgių. Pradėjus tiksėti paskutinei pirmojo raundo minutei Dovydas Rimkus dar kartą aktyviai atakavo varžovą ir kelis kartus pataikė Viršilai į veidą, o netrukus pastarasis krito į nokdauną. Raundui artėjant į pabaigą abu varžovai apsikeitė smūgiais, o Viršila dar kartą krito, tačiau sugebėjo pakilti. Vos prasidėjus antrajam raundui „Rimkenzo“ vienu tiksliu smūgiu į korpusą dar kartą patiesė Viršilą, o teisėjas nutraukė kovą skelbdamas Rimkaus pergalę.

Tai buvo debiutinė kova Remigijui Viršilai. 29-erių metų fitneso treneris po kovos atskleidė, kad per labai sunkiai dirbo, kad įvyktu ši kova. Sportininkas pripažino, kad dar prieš mėnesį svėrė apie 96 kilogramus, o prieš kovą jam pavyko numesti svorį iki 80 kilogramų.

Nesantaika tarp „Rimkenzo“ ir viršilos prasidėjo prieš mėnesį, kai pastarasis savo socialinio tinko „Instagram“ paskyroje pavadino „Rimkenzo“ didesniu šou rengėju, tačiau prastu sportininku.

Kova vyko pagal bokso taisykles.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts