Kovos pradžioje suklupęs K.Usmanas apgynė čempiono titulą

Kumaru Usmanas apgynė čempiono titulą

Ankstyvą vasario 14 dienos rytą Lietuvos laiku Las Vegase įvyko „UFC 258“ mišrių kovos turnyras, kurio pagrindinėje vakaro kovoje nigerietis Kamaru Usmanas (18-1) gynė UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš brazilą Gilbertą Burnsą (19-4).

Pasaulio čempiono diržą pusvidutinio svorio kategorijoje gynęs K.Usmanas, kovos pradžioje po stipraus varžovo smūgio į veidą suklupo, tačiau greitai sugrįžo į kovą. Vėliau Nigerijos kovotojas perėmė iniciatyvą, o trečiojo raundo pradžioje tiesiu smūgiu į veidą pargriovė G.Brunsą ir stipria smūgiu kruša užbaigė kovą.

Per savo karjerą UFC organizacijoje K.Usmanas nėra patyręs nei vieno pralaimėjimo ir yra iškovojęs 13 pergalių iš tiek pat galimų, iš kurių 9 – teisėjų sprendimu. Nigerijos mišrių kovos menų žvaigždė čempiono titulą iškovojo 2019 metais. Nuo 2019 metų čempionas savo titulą gynė tris kartus prieš Colby Covingtoną, Jorge Masvidalį ir vakarykštį varžovą G.Brunsą.

G. Burnsui tai buvo pirmas pralaimėjimas nuo 2018-ųjų vasaros. 34-erių brazilas po kovos neslėpė nusivylimo ir apsipylė ašaromis. Pergale pasidžiaugęs K. Usmanas varžovą apsikabino, paguodė ir padėkojo už kovą.

„Tai buvo labai sunki kova. Negaliu negerbti to, ką padarė Burnsas. Jis buvęs mano komandos draugas, mes kartu pradėjome. Jis parodė, kad yra puikus kovotojas“, – sakė 13-ąją UFC karjeros pergalę iš eilės pasiekęs K. Usmanas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts