Oficialu: E. Stanionis turės šansą tapti pasaulio WBA čempionu kovodamas prieš Y. Ugasą

Eimantas Stanionis

Pasaulio bokso asociacijos (WBA) superžvaigždė ir čempionas Yordenis Ugasas oficialiai ėmė tartis su Eimantu Stanioniu dėl dvikovos, kurioje paaiškės ir pasaulio čempiono titulas.

WBA pusvidutinės svorio kategorijos čempionu 35 metų kubietis tapo praėjusių metų rugsėjį, kuomet nugalėjo amerikietį Abelį Ramosą. Taipogi Y. Ugasas yra WBA „super“ čempionas, o tai reiškia, kad būtent jis yra didžiausia ir pati svarbiausia Pasaulio bokso asociacijos žvaigždė.

Kada profesionalų ringe pralaimėjimo skonio dar nepatyręs E. Stanionis surems pirštines su 8 metais už save vyresniu varžovu, kolkas neaišku, bet manoma, kad dvikova įvyks kitų metų pavasarį.

Tai bus tarsi pusfinalio kova dėl „super“ čempiono titulo. Vienoje iš jų kaunietis kausis su kubiečiu, o kitoje jėgas ir meistriškumą su bokso pirštinėmis išmėgins rusas Radžabas Butajevas ir amerikietas Jamalas Jamesas. Abiejų porų nugalėtojai ir susikautų dėl „super“ čempiono vardo.

Priemanama, kad profesionalų ringe 27 metų Lietuvos bokso superžvaigždė dar nėra pralaimėjusi. E. Stanionis savo pusvidutinio svorio kategorijoje yra laimėjęs visas 13 kovų, iš kurių net 9 – nokautais!

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts