Translytė Laurel Hubbard olimpinėse žaidynėse patyrė fiasko

Pirmą kartą olimpinių žaidynių istorijoje dėl medalio varžėsi translytė sportininkė. Ja tapo 43-ejų Naujosios Zelandijos sunkiaatletė Laurel Hubbard, gimusi kaip Gavinas Hubbardas. Sportininkė žaidynėse nė karto nesugebėjo atkelti štangos ir pasirodymą užbaigė neužfiksuodama nė vieno rezultato.

Viena iš varžybų favoričių laikoma Laurel Hubbard pirmuoju bandymu siekė iškelti 120 kg svorį, tačiau bandymas jai buvo nesėkmingas. Antruoju bandymu sportininkė svorį padidino iki 125 kg ir buvo labai arti tikslo. Naujosios Zelandijos atstovei pavyko iškelti štangą, tačiau teisėjai buvo privesti neužskaityti mėginimo. Trečiuoju bandymu sportininkė taip pat bandė iškelti 125 kg štangą, tačiau ir trečiasis atletės bandymas nebuvo sėkmingas.

Rovimo rungties nugalėtoja tapo kinė Wenwen Li, kuriai pavyko atkelti net 140 kg svorį. Antrojoje pozicijoje liko amerikietė Sarah Robles (128), trečioji Dominikos Respublikos sportininkė Veronicai Saladin Tolentino.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts