WBA negailestingi – Y.Agusui duota 30 dienų susitarti su E.Stanioniu dėl titulinės kovos

WBA Y.Agusui davė 30 dienų susitarti su E.Stanioniu

Kiek daugiau nei prieš mėnesį WBA organizacija paskelbė, kad bokso legendą Manny Pacquiao nugalėjęs ir pusvidutinio svorio kategorijoje „Super“ pasaulio čempiono diržą iškovojęs kubietis Yordenis Ugasas per ateinančias 119 dienų privalės ginti savo titulą prieš dabartinį reitingo lyderį Eimantą Stanionį.

Toks organizacijos sprendimas ne juokais supykdė čempioną ir pastarasis kreipėsi į WBA vadovybę bei teigė, jog prieš Eimantą Stanionį kovoti nenori, nes tai yra neteisinga, tačiau organizacijos vadovybė atmetė čempiono priekaištus ir davė 30 dienų limitą susitarti dėl kovos arba titulas bus atimtas ir automatiškai perleistas lietuviui. Būtina paminėti ir tai, kad šią žinią patvirtino ir pats WBA prezidentas Gilberto Mendoza.

Dabartinis čempionas Y.Ugasas šiuo metu yra pačiame savo karjeros pike ir WBA organizacijos reikalavo, kad jam būtų leista kovoti su IBF bei WBC čempiono diržus turinčiu Errolu Spence‘u, nes pasak jo tai būtų daug įdomesni kova sirgalių akims. Atsakydami į tokį čempiono reikalavimą WBA vadovai pažymėjo, kad diržų „suvienijimo“ kovos visada yra labai svarbios, tačiau dabar pagrindinis jų tikslas yra sutvarkyti chaosą pusvidutinio svorio kategorijoje, kurioje tiesiog yra per daug čempionų. Y.Ugasas, E.Stanionis, Jamalas Jamesas ir Radžabas Butajevas po savo kovų išsiaiškins, kas iš tiesų yra geriausias WBA organizacijoje ir kas bus vertas vadintis vieninteliu čempionu.

WBA organizacija taip pat paskelbė, kad šių metų spalio 19 dienos prasidėjo skirtas 30 dienų terminas, per kurį abiejų sportininkų atstovai turi susitarti dėl kovos sąlygų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts