A. Daviso žodžiai turėtų priversti nerimauti „Pelicans“ vadovybę

Buvusios NBA lygos žvaigždės ne kartą buvo užsiminusios, kad gailisi, jog nepaprašė būti iškeisti į stipresnę komandą. Vienas tokių – Kevinas Garnettas, kuris net 12 metų praleido Minesotos „Timberwolves“ prieš išvykdamas į Bostono „Celtics“.

O tokios kalbos, panašu, jog įsiskverbė į galvą ir Naujojo Orleano „Pelicans“ žvaigždei Anthony Davisui. Krepšininkas buvo paklaustas apie tokius buvusių žaidėjų žodžius ir šis teigė, kad tai priverčia susimąstyti.

„Kai tai išgirsti, tu pradedi apie tai galvoti. Pradedi svarstyti, ar nori sekti jų keliu, bet tada taip pat galvoji, kad šie metai gali būti lūžio metai ir jie bus labai sėkmingi. Tu tiesiog nežinai. Tu tiesiog turi žiūrėti į šiuos metus ir žiūrėti, ką planuoja komanda“, – kalbėjo A. Davisas.

24-erių A. Davisas „Pelicans“ gretose rungtyniauja nuo 2012-ųjų, tačiau atkrintamosiose per šį laikotarpį žaidė vos kartą – 2015-aisiais. A. Daviso kontraktui pasibaigus, jam jau bus 27-eri ir išlieka vienas klausimas – ar jis gali palikti „Pelicans“ dar iki kontrakto pabaigos?

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts