A. Gudaitis žaidė solidžiai, o jo komanda pasiekė dramatišką pergalę paskutinę mačo akimirką

Eurolygoje penktadienį buvo sužaistos paskutinės penktojo turo rungtynės.

Itin dramatišką pergalę namuose pasiekė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano "Olimpia". Madų sostinės ekipa metimu paskutinę mačo akimirką 81:80 (24:17, 19:18, 25:19, 13:26) išplėšė pergalę prieš Stambulo "Anadolu Efes".

Gudaitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Kuzminskas rungtyniavo 21 minutę, pasižymėjo 7 taškais (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir įsirašė 11 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 15 (4/20 metimai), Vladimiras Micovas 14 (4/11 metimai), Artūras Gudaitis 13 (11 atk. kam., 28 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (10/14 metimai), Vasilije Micičius 15 (6/12 metimai, 7 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), Tiboras Pleissas 10.

Kitos dvikovos baigėsi Maskvos srities "Khimki" pergale 87:72 prieš "Gran Canaria" bei taip pat sunkiai Luko Lekavičiaus atstovaujamos "Panathinaikos" pergale 72:67 prieš "Budacnost".