A. Guoga ieško kas galėtų perimti jo turimas „Lietuvos ryto“ akcijas

Tik šią vasarą Vilniaus „Lietuvos ryto“ akcijas perėmęs Antanas Guoga iš klubo gali pasitraukti nepraėjus nei pusei metų. Tinklalapis „15min.lt“ skelbia, kad A. Guoga jau pradėjo ieškoti, kam galėtų perleisti savo akcijas.

Apie tai kalbėdamas su 15min patvirtino Darius Gudelis, kuris teigė, jog tokią informaciją išgirdo iš klubo teisininko. Visgi, klubo vadovo teigimu, komanda dėl to vis dar nepriėmė jokio sprendimo ir lauks A. Guogos situacijos paaiškinimo.

Tame pačiame šaltinyje pasirodė ir informacija, kad A. Guoga vis dar yra skolingas buvusiam klubo savininkui Gedvydui Vainauskui daugiau nei 600 tūkstančių eurų bei nespėjo laiku padengti savo įsipareigojimų.

Priminsime, kad A. Guoga turi 20 proc „Lietuvos ryto“ akcijų. Tiek pat akcijų turi ir D. Gudelis, o daugiausiai – 40 procentų priklauso Vilniaus savivaldybei.

„Lietuvos ryto“ ekipa šį sezoną LKL pirmenybėse startavo keturiomis pergalėmis ir dviems pralaimėjimais. Šią savaitę „Rytas“ nesėkmingai pradėjo Europos taurės kovas, pralaimėdamas Ispanijos „RETAbet“ ekipai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts