A. Iguodala: „Curry yra antras geriausias įžaidėjas NBA istorijoje“

basketnews.lt

Nors Stephenas Curry yra laimėjęs tris NBA čempiono žiedus ir du MVP apdovanojimus, komandos draugas Andre Iguodala jį tebelaiko „neįvertintu“.

Oklando „Golden State Warriors“ atstovaujantis Iguodala šeštadienį teigė, jog, jo nuomone, Curry yra antras geriausias įžaidėjas istorijoje.

„Manau, kad Stephenas negauna tokios pagarbos, kokios nusipelnė. Bet tikriausiai niekada ir negaus, nes taip tiesiog yra.

Bet kai su kuo nors prisėdi rimtiems pokalbiams, gali sakyti, jog jis yra antras geriausias įžaidėjas per visą istoriją“, – kalbėjo Iguodala.

Paklaustas, kas, jo manymu, yra geriausias įžaidėjas istorijoje, Iguodala įvardijo Magicą Johnsoną, dabartinį Los Andželo „Lakers“ prezidentą.

Tokius komandos draugo komplimentus išgirdęs Curry tik nusijuokė: „Jis man tai kartoja kiekvieną dieną. Matyt, turiu padirbėti, kad būčiau pirmas.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts