A. Juškevičius pasižymėjo rezultatyvumu, o „Nanterre 92“ pratęsė pergalių seriją Prancūzijoje

Lietuvis rungtyniaujantis Prancūzijoje vėl pasižymėjo puikiu žaidimu, kuris komandai padėjo iškovoti jau penktą pergalę iš eilės. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" (22-9) namuose po atkaklios kovos palaužė Gravelines-Dunkerque (15-16) rezultatu 88:82 (21:25, 21:16, 25:25, 21:16).

Varžovai priešinosi tikrai atkakliai ir netgi laimėjo pirmą susitikimo ketvirtį. Tiesa antrame šiek tiek prabudę mūsiškio komandos krepšininkai persvėrė rezultatą ir po permainingo trečio kėlinio jie ketvirtame neleido varžovams daugiau pirmauti.

A.Juškevičius per 24 minutes surinko 15 taškų (0/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė, išprovokavo 4 pražangas.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Senglinas su 17 taškų, 16 pridėjo L. Konate.

Pralaimėtojų gretose S. Woodsas pelnė 17, T. Smithas 14 taškų.