A. Juškevičius buvo rezultatyvus ir padėjo komandai nugalėti PAOK (VIDEO)

Prancūzijos klubą atstovaujantis lietuvis solidžiai prisidėjo prie komandos pergalės Čempionų lygos rungtynėse namuose. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" (6/5) klubu nugalėjo PAOK (6/5) ekipą iš Graikijos rezultatu 79:70 (25:25, 18:16, 19:19 17:10).

Pirmus du kėlinius susitikimas klostėsi taškas į tašką, o namai prieš ilgąją pertrauką susikūrė tik mažą dviejų taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje iš pradžių niekas nesikeitė ir komandos toliau žaidė lygiai, tačiau ketvirtasis kėlinys susiklostė žymiai geriau prancūzams.

Per beveik dvidešimt žaistų minučių A. Juškevičius iš viso pelnė 10 taškų. Iš jų lietuvis įmetė du dvitaškius iš dviejų mestų bei iš keturių bandymų pataikė du tritaškius. Jis taip pat atkovojo kamuolį, tačiau tris kartus prasižengė ir kartą suklydo.

J. Senglinas buvo rezultatyviausias ir surinko 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose W. Hatcheris ir L. Chrysikopoulos pelnė po 12 taškų.